Sportski TV program – četvrtak, 10. avgust 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 10. avgust 2017.

07.00Arenasport 1Rukomet: Meškov – Flensburg
07.00EurosportAtletika, SP
07.30Eurosport 2Trka kroz Jutu, 3. etapa
07.45Arenasport 2Bejzbol: Njujrok Jenkis – Detroit
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Javor
08.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Barselona
08.00Sport klub 1Vesti
08.30Sport klub 1Top tenis
08.30Sport klub 3Fudbal: Bajern -Milan
08.30Arenasport 1Clubland
08.30Eurosport 2Watts
08.30EurosportBiciklizam: Blenkenberg
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Odbojka, gran pri: SAD – Italija, direktno
09.00Sport klub 1Premijer liga, najava sezone
09.05SOSSOS mreža
09.30Eurosport 2Trka oko Poljske
10.00Arenasport 4Red Bul, Kazanj, emisija
10.00Arenasport 3Fudbal: Benfika – Lajpcig
10.00Arenasport 2Boks
10.00Sport klub 1Fudbal: Gvangdžou – Đangsu
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.05EurosportAtletika, SP
10.15Sport klub 3Fudbal: Spartak – Krasnodar
10.30SOSSportski dnevnik
10.45Eurosport 2Montreal, Kanada, pregled
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Sporting Rivalries
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00EurosportOlimpijske igre, specijal o atletici
11.15SOSFudbalski miks
11.30Arenasport 1Fudbal: Olimpijakos – Partizan
11.45Eurosport 2FIM EWC – All Access
11.45Sport klub 1Fudbal: Ural – Zenit
12.00Arenasport 2Fings of the century Floyd Paterson
12.00SOSBorilački sportovi
12.00Arenasport 3Fudbal, Audi kup, finale
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Budućnost
12.05Sport klub 3NFL: Nju Ingland – Atlanta
12.15Eurosport 2Četvrtfinale
12.30Arenasport 2Tenis: Kicbil, direktno
13.00Sport klub 2Fudbal: Dortmund – Atalanta
13.00SOSSOS koš
13.05EurosportAtletika, SP
13.30Sport klub 1Magazin Premijer lige
13.30Arenasport 1Odbojka, gran pri: Brazil – Holandija, direktno
13.45Arenasport 3Fudbal: Mančester Junajted – Sampdorija
13.45Arenasport 4Dokumentarni film
13.45Eurosport 2Trka oko Poljske
14.00Sport klub 1Fudbal: Benfika – Braga
14.00EurosportBiciklizam: Blenkenberg
14.00Arenasport 2Tenis: Kicbil, direktno
14.30SOSSOS vesti
14.45Sport klub 2Pregled Naskar, Pokono
15.00Eurosport 2Olimpijske igre
15.00EurosportBiciklizam: Rimst – Lanaken
15.15SOSSportski savez Srbije
15.15Arenasport 4Automoto, Finska, pregled
15.30Arenasport 1Automoto, Finska, pregled
15.30Arenasport 3Masters of European Football
15.45Sport klub 3Fudbal na pesku: Belorusija – Grčka
15.45Sport klub 2Fudbal: Barselona – Real Madrid
16.00Arenasport 2Great sporting mommnets
16.00Sport klub 1Vesti
16.00Arenasport 3Fudbal: Sautempton – Augsburg
16.00Eurosport 2Atletika
16.15Arenasport 4Fudbal: Lester – Atletiko Madrid
16.30Arenasport 2Automoto, Formula E, Montreal, trka
16.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 1Program iz studija
16.50Sport klub 3Fudbal na pesku: Rusija – Švajcarska
17.00SOSPuls života – uživo
17.00EurosportBiciklizam: Danska
17.00Arenasport 1Plivanje, Svetski kup, Moskva, direktno
17.00Eurosport 2MLS All Stars – Real Madrid
17.00Sport klub 1Tenis: VTA Premijer Toronto, osmina finala, prenos
17.15SOSPuls života – uživo
17.30Arenasport 2Tenis: Kicbil, direktno
17.30Sport klub 2InCycle
18.00Eurosport 2Trka oko Poljske
18.00Sport klub 2Ekstremni svet sporta
18.00EurosportAtletika, SP
18.00Arenasport 4Hokej: St Luis – Nešvil
18.00Arenasport 3Fudbal. Mačva – Zemun
18.05Sport klub 3NBA Ol star 2017
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 2Atletiks
18.30Sport klub 1Tenis: ATP Masters Montreal, osmina finala, prenos
18.30SOSSOS vesti
19.00Sport klub 2Trans vorld sport
19.00Arenasport 1Fudbal: Videoton – Bordo, direktno
19.15RTS 2Odbojka na pesku, Sombor
19.15Eurosport 2Montreal, Kanada, pregled
19.15SOSAutokomanda
19.25RTS 2Atletika, SP
19.30Arenasport 2Automoto, ABS šou
20.00Sport klub 2VTA Stanford, osmina finala, direktno
20.00SOSSOS kolaž
20.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Monako
20.00Arenasport 2Košarka: Srbija – Univerzitetska reprezentacija Srbije
20.00HRT 2Atletika, SP
20.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Ohajo, pregled
20.15Sport klub 3NBA 2017 – Muzika finala
20.15Eurosport 2Trka oko Poljske
20.45Arenasport 4Fudbal: Ostende – Marsej, direktno
20.45Sport klub 3Fudbal: Ružomberok – Everton, direktno
20.55SOSAforizmi o sportu
21.00Arenasport 1Fudbal, Audi kup, finale
21.00Eurosport 2Trka kroz Jutu, 3. i 4. etapa
21.10SOSFudbalski miks
22.00Arenasport 3Fudbal: Olimpijakos – Partizan
22.00Arenasport 2Odbojka, gran pri: SAD – Italija
22.30SOSSportski dnevnik
22.40Sport klub 3Fudbal: Barselona – Real Madrid
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.15SOSKošarka
23.20EurosportSvi sportovi
23.30Arenasport 1Automoto, Indikar, Ohajo, pregled
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 2Odbojka, gran pri: Brazil – Holandija
00.00Arenasport 4Košarka: Igokea – Partizan
00.00Arenasport 3Fudbal: Olimpija – Nacional
00.30Sport klub 3Magazin Premijer lige
00.30Arenasport 1Fudbal: Sao Paolo – Koritiba, direktno
00.45SOSSOS vesti
00.55RTS 2Atletika, SP
00.55Sport klub 3Trans vorld sport
01.00EurosportBiciklizam: Rimst – Lanaken
01.00Sport klub 1Tenis: VTA Toronto, ATP Montreal, osmine finala, prenos
01.00SOSNoćni program
01.30EurosportAtletika, SP
01.40Sport klub 2NBA specijal
01.45Arenasport 4Bejzbol: Njujrok Jenkis – Detroit
01.45Arenasport 3Fudbal: Viljareal – Levante
01.45Arenasport 4Odbojka, gran pri: Japan – Srbija
01.45Sport klub 3SK miks, SK momenti
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Sport klub 3NFL: Arizona – Dalas, direktno
02.15Sport klub 2Fudbal: Bolonja – Al Sad Doha
02.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
02.45Arenasport 1Fudbal: Atletiko Junior – Deportivo Kali, direktno
03.30Arenasport 2Automoto, Finska
03.30Arenasport 3Clubland
04.00Sport klub 2VTA Stanford, osmina finala, direktno
04.00Arenasport 3Fudbal: Volfsburg – Njukasl
04.10RTS 2Tenis: Toronto
04.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – Juventus
04.30Arenasport 2Rukomet: PSŽ – Pik Seged
04.45Arenasport 1Fudbal: Partizan – Javor
04.50Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
05.05Sport klub 3Pregled holandske lige – poslednje kolo

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: