Sportski TV program – četvrtak, 03. avgust 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 03. avgust 2017.

07.00Eurosport 2Trka kroz Valoniju
07.10Sport klub 3Fudbal: Jang Bojs – Bazel
07.30Sport klub 1Španska liga specijal: Mesi
07.30Arenasport 1Rukomet: Meškov – Flensburg
07.30EurosportPlivanje, SP
07.45Arenasport 2FIFA fudbal, emisija
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Radnički
08.00Sport klub 1Vesti
08.00EurosportFIFA fudbal
08.00Arenasport 4Fudbal: Čelzi – Bajern
08.15Arenasport 2Odbojka, gran pri: Japan – Srbija
08.30Eurosport 2Fudbal, EP (ž)
08.30Sport klub 1Jedriličarstvo
08.30EurosportBiciklizam: Poljska
08.40Sport klub 2ATP Uncovered
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 3Fudbal: Barselona – Juventus
09.00Arenasport 1Košarka: Gonzaga – Nort Karolina
09.05SOSSOS mreža
09.10Sport klub 2ATP Hamburg
09.15Sport klub 1Pregled ruske lige
09.30EurosportPregled MLS
10.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Sport klub 1Top tenis
10.00Arenasport 4Odbojka na pesku, Ljubljana, polufinale
10.00Arenasport 2Boks
10.20Sport klub 1Španska liga specijal: Šampioni
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.45Sport klub 3Spidvej, Kardif
10.45Sport klub 2Fudbal: SAD – Jamajka, finale Gold kupa
11.00EurosportKuća slavnih: Rio 2016.
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 1Fudbal: Barselona – Mančester Junajted
11.00Arenasport 4Poker
11.15SOSFudbalski miks
11.15Sport klub 1ATP magazin
11.30Eurosport 2Trka kroz Valoniju
11.45Sport klub 1Tenis: VTA Stanford i ATP Vašington
12.00Arenasport 3Fudbal. Šapekoense – Defensija i Justicija
12.00SOSBorilački sportovi
12.00Arenasport 4Košarka: Cibona – Budućnost
12.00Arenasport 2Dokumentarni film
12.30EurosportBiciklizam: Juta
12.30Eurosport 2Budimpešta, 13. dan
12.45Sport klub 2Pregled ruske lige
13.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
13.00SOSSOS koš
13.15Sport klub 2Fudbal: Altah – Austrija Beč
13.15Arenasport 2The World Games 2017, direktno
13.30Arenasport 1Fudbal: Bajern – Internacionale, direktno
13.45Sport klub 3Fudbal na pesku: Portugal – Brazil
13.45Arenasport 4Odbojka, gran pri: Srbija – Rusija
13.45Arenasport 3Fudbal: Kruzeiro – Palmeiras
14.00EurosportFormula E
14.30Eurosport 2Pregled MLS lige
14.30SOSSOS vesti
14.55Sport klub 3Palakanestro: Trentino – Venecija, finale, odlučujuća utakmica
15.00EurosportFudbal (ž), EP, četvrtfinale
15.00Arenasport 2Automoto, Poljska, pregled
15.00Eurosport 2FIFA fudbal
15.00Sport klub 2Trans vorld sport
15.15Arenasport 4Automoto, Mobil auto
15.15SOSSportski savez Srbije
15.30Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
15.30Eurosport 2Fudbal, EP (ž)
15.30Arenasport 3Clubland
15.55RTS 1Serija: „Selo gori, a baba se češlja“
16.00Arenasport 3Fudbal: Rudeš – Rijeka
16.00Arenasport 2The World Games 2017, direktno
16.00Arenasport 1Fudbal. PSŽ – Juventus
16.00Sport klub 2Fudbal: Bešiktaš – Valjadolid
16.15Arenasport 4Fudbal. Monako – Mančester SIti
16.30SOSSOS vesti
17.00Arenasport 2The World Games 2017, direktno
17.00Sport klub 3Fudbal: SAD – Jamajka, finale Gold kupa
17.15SOSPuls života – uživo
17.20Sport klub 1Moto GP specijal: Katalonija
17.30EurosportFudbal (ž), EP, četvrtfinale, prenos
17.45Sport klub 2InCycle
18.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – Mančester Junajted
18.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
18.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
18.00Sport klub 1Fudbal: Bolonja – AL Sad Doha, prenos
18.15Sport klub 2Fudbal: Barselona – Juventus
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 4Automoto, Finska,najava
18.30Arenasport 1Red Bul, Kazanj, magazin
18.30Eurosport 2Trka kroz Valoniju
19.00Arenasport 4Automoto, Finska, direktno
19.00Arenasport 1Fudbal: Šturm – Fenerbahče, direktno
19.00Sport klub 3Na današnji dan
19.15Sport klub 3Svet sporta magazin
19.15SOSAutokomanda
19.30Eurosport 2Biciklizam, Tur de Frans
19.45Sport klub 3Mobil 1 grid
19.50Sport klub 1Magazin Premijer lige
19.55HRT 2Fudbal: Liga Evrope
20.00Arenasport 4Odbojka na pesku, Ljubljana, finale
20.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
20.00SOSSOS kolaž
20.05RTS 1Serija: „Selo gori, a baba se češlja“
20.05Sport klub 2Magazin Premijer lige
20.15Sport klub 3Jahting, Roleks kup
20.20Republika SrpskaVaterpolo – Svjetsko prvenstvo
20.20Sport klub 1Japanska liga, pregled
20.25Eurosport 2Vesti
20.30Arenasport 3Fudbal: Bordo – Videoton, direktno
20.30Eurosport 2Fudbal, EP (ž)
20.30EurosportFudbal (ž), EP, četvrtfinale, prenos
20.30RTS 2Život i standardi
20.35Sport klub 2Atletiks
20.40Sport klub 3ATP Hamburg, osmina finala
20.45SOSKnjiga za vikend
20.50Sport klub 1NBA specijal
20.55SOSAforizmi o sportu
21.00Arenasport 4Fudbal. Partizan – Olimpijakos
21.00Arenasport 1Fudbal: Everton – Ružomberok, direktno
21.00RTS 1Serija: „Stižu dolari“
21.10SOSFudbalski miks
21.30Sport klub 1Vesti
21.30Sport klub 2Na današnji dan
21.45Sport klub 2Mobil 1 grid
21.50Republika SrpskaVaterpolo – Svjetsko prvenstvo
22.00Sport klub 1Tenis: ATP Vašington, prenos osmine finala
22.15Sport klub 2Fudbal: Barselona – Mančester Junajted
22.30Arenasport 3Fudbal: Bajern – Internacionale
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 2Fudbal: Mančester Siti – Real Madrid
22.45Eurosport 2Budimpešta, 14. dan
22.50EurosportFormula E
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSKošarka
23.30Arenasport 1Bejzbol: Čikago – Čikago Kabs
23.45EurosportBiciklizam: Poljska
23.50Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Monako
00.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Crvena zvezda
00.05Sport klub 2Fudbal: Bešiktaš – Las Palmas
00.15Arenasport 2Fudbal: Barselona – Mančester Junajted
00.15Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Sport Recife, direktno
00.45EurosportAtletika, SP Lucern
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.30EurosportBiciklizam: Poljska
01.45Arenasport 4Odbojka, gran pri: Japan – Srbija
01.50Sport klub 2ATP Hamburg, osmina finala
01.50Sport klub 3Atletiks
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV arhiva
02.15Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
02.20Sport klub 3Magazin Premijer lige
02.45Sport klub 3Španska liga, pregled sezone
02.45Arenasport 1Fudbal: Atletiko PR – Gremio, direktno
03.25Sport klub 2Fudbal: SAD – Jamajka, finale Gold kupa
03.30Arenasport 2Automoto, Finska
03.40Sport klub 3Naskar, Indijanapolis
03.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
04.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Olimpijakos
04.15Sport klub 1Fudbal: Sevilja – Osasuna, najbolji mečevi španske lige
04.15Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Bajern
04.30Arenasport 2Rukomet: Meškov – Flensburg
04.45Arenasport 1Fudbal. Partizan – Mačva
05.10Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – LA Galaksi

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: