Sportski TV program – četvrtak, 01. jun 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 01. jun 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
07.05Sport klub 3Pregled F4, Evroliga
07.25Sport klub 3Fudbal: Atletiko Madrid & Valensija – Viljareal & Selta Sosijedad, multisnimak
07.30Eurosport 2Tenis
07.45Eurosport 2Ženeva, osmina finala
07.50Sport klub 2Pregled Segunda divizion
08.00Arenasport 1Foot Brazil, pregled
08.00Arenasport 4Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Mladost
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Otava – Pitsburg
08.30Sport klub 1Top tenis
08.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
08.45Eurosport 2Gran pri serija, Šangaj
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 2Pregled ruske lige
09.00Arenasport 1Rukomet: Leven – Štutgart
09.00Sport klub 1Svet sporta magazin
09.00SOSSportski savez Srbije
09.10Sport klub 3Košarka. Golden Stejt – San Antonio
09.20Sport klub 2PL Netbusters
09.30EurosportRolan Garos, duel dana
09.30Sport klub 1Košarka
09.45Eurosport 2Tenis
09.50Sport klub 2Jedrenje, Kina
10.00SOSSOS mreža
10.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
10.00Arenasport 2Boks
10.00Eurosport 2Pariz, kvalifikacije, 4. dan
10.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Barselona
10.30Sport klub 2ATP Uncovered
10.30SOSSportski dnevnik
10.30EurosportGem, set iMats
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00EurosportTenis: Rolan Garos, prenos
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: Horoja – Mozembe
11.00Sport klub 2ATP Lion, četvrtfinale, direktno
11.10SOSAforizmi o sportu
11.10Sport klub 3Košarka: Darušafaka – Banvit
11.15SOSSOS mreža
11.15Sport klub 1Svetski sportski magazin
12.00Arenasport 3Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
12.00Arenasport 4Košarka: Unikaha – Tenerife
12.00Arenasport 2Hokej: Anahajm – Nešvil
12.00Sport klub 1Premijer liga, golovi sezone
12.10SOSFudbal: Rad, rezime sezone
12.55Sport klub 3Svet sporta magazinb
13.00SOSBorilački sportovi
13.00Arenasport 1Fudbal: Palmeiras – Atletiko Tukuman
13.20Sport klub 3Pregled španske lige
13.45Arenasport 4Automoto, Indikar Indijanapolis, pregled
13.45Arenasport 3Fudbal: Gimnazija -River Plate
13.50SOSAtletika
14.00Sport klub 1ATP Magazin
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.20Sport klub 3Košarka: Fenerbahče – Tofas
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 1Španska liga, najbolja utakmica
14.45Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šamiona
15.00Arenasport 1Fudbal, Francuski kup, put do finala
15.00Sport klub 2Košarka: San Antonio – Golden Stejt
15.00SOSSportski savez Srbije
15.15Arenasport 4Fudbal, pregled Superlige Srbije
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Arenasport 2Automoto, Portugal
15.55Sport klub 3ATP Uncovered
16.00Arenasport 1Fudbal: Bazel – Sion, direktno
16.00SOSSOS mreža: Kruševac 037
16.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Kaen
16.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Borusija Dortmund
16.30Sport klub 1Premijer liga, najbolja utakmica
16.30Sport klub 3Fudbal: Altah – Rid, direktno
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Štutgart
17.00Sport klub 2Fudbal: Kopenhagen – Brondbi, direktno
17.00SOSPuls života – uživo
17.30Eurosport 2Francuska – Vijetnam
17.55RTS 2Rukomet (ž), finale kupa Srbije
18.00Arenasport 4Hokej: Anahajm – Nešvil
18.00Arenasport 2Košarka: Olimpijakos – Aris, direktno
18.00Arenasport 1Clubland
18.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Fiorentina
18.15Eurosport 2Moena – Ortisei St Ulrih, 18. etapa
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1Košarka: Himki – Zenit, prenos
18.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
18.30Sport klub 3Trans vorld sport
19.00SOSFizioterapija
19.00Arenasport 1Fudbal, Kup Srbije, epizoda 1
19.05HRT 2Pop rok
19.15SOSAutokomanda
19.30Arenasport 1Košarka: Mega Leks – Crvena zvezda, direktno
19.30Sport klub 3Košarka: Galatasaraj – Efes, direktno
19.30Sport klub 2NBA Action
19.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
20.00Sport klub 2InCycle
20.00SOSEuromotus LBS pregled kola
20.00Arenasport 4Košarka. Barselona -Valensija, direktno
20.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Radnički
20.15Arenasport 2Ragbi: Lenster – Skarlets
20.15Eurosport 2Volfsburg – Braunšvajg, utakmica za opstanak
20.25EurosportVesti
20.25Sport klub 2SK momenti
20.30Sport klub 1Palakanestro: Avelino – Venecija
20.30EurosportFudbal: LŠ žene: Lion – PSŽ
20.45Sport klub 2Palakanestro: Emporio Armani – Trentino, direktno
21.05SOSFubalski miks
21.20Arenasport 1Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
21.25Sport klub 3NBA Action
21.55Sport klub 3Košarka: Gaziantep – Bešiktaš
22.00Arenasport 4Fudbal, Kup Srbije, epizoda 1 i 2
22.00Arenasport 3Fudbal: Bazel – Sion
22.15Arenasport 2Boks, regionalna liga
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Eurosport 2Tenis
22.30Sport klub 1NBA Action
22.35Sport klub 2ATP Lion, četvrtfinale
22.45Eurosport 2Vesti
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
22.55Eurosport 2Šou košarkaške Evrolige
22.55EurosportVesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.05Eurosport 2Nemačka -Meksiko
23.05EurosportGem, set iMats
23.15SOSKošarka
23.30EurosportRolan Garos, duel dana
23.30Sport klub 1NBA program iz studija
23.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
23.30Sport klub 3Magazin Premijer lige, specijal
23.50Sport klub 2Košarka. Zenit – Himki
00.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko GO – Flamengo
00.00Arenasport 4Košarka: Mega Leks – Crvena zvezda
00.00Arenasport 1Fudbal: Napoli – Fiorentina
00.00Arenasport 2Fudbal: Bazel – Sion
00.30Sport klub 3Fudbal: Kopenhagen – Brondbi
00.30EurosportTenis: Rolan Garos
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 1NBA – najbolja utakmica plej ofa
01.00SOSNoćni program
01.00EurosportGem, set iMats
01.20Sport klub 2Magazin Premijer lige, specijal
01.30EurosportTenis: Rolan Garos
01.45Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Atletiko Tukuman
01.45Arenasport 4Fudbal, Francuski kup, put do finala
02.00Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
02.00Arenasport 1Hokej: Otava – Pitsburg, direktno
02.15Sport klub 2Fudbal: Altah – Rid
02.30Sport klub 3Car Fashion
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
03.00Sport klub 1NBA finale, prenos
03.00Sport klub 3Naskar, Ol star, Šarlot
03.30Arenasport 3Clubland
03.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
03.55Sport klub 2Trans vorld sport
04.00Arenasport 3Fudbal: Nacional – Lanus
04.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Borusija Dortmund
04.30EurosportRolan Garos, duel dana
04.30Arenasport 1Fudbal: Mlada Boleslav – Slavija Prag
04.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Vardar
04.45Sport klub 2Fudbal: Matersburg – Rapid
05.00Sport klub 3Fudbal: Sevilja – Osasuna

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: