06.00 Eurosport Snuker: Kina
06.00 Sport klub 3 Barselona – Granada
06.00 Sport klub 1 Fudbal: Hal -Sautempton
06.00 Arenasport 2 Košarka: Igokea – Cedevita
06.00 Arenasport 4 Fudbal: Lacio – Sasuolo
06.15 Arenasport 3 Fudbal: Hajduk – Osijek
06.30 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti, London
06.50 Sport klub 2 Čavez – Feirense
07.00 Arenasport 1 Fudbal, Arsenal TV
07.45 Arenasport 2 INTERNATIONAL RIVALRIES
07.45 Sport klub 3 Pregled španske lige
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Santos – Palmeiras
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Marsej – Bordo
08.00 Arenasport 1 Rukomet, magazin Bundeslige
08.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, 1. i 2. trka
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Fudbal: Ostende – Klub Briž
08.30 Sport klub 1 Naskar: Teksas
08.30 Arenasport 1 Clubland
08.35 Sport klub 2 Čikago – Minesota
08.45 Sport klub 3 Kalev – Astana
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of, četvrtfinale
09.00 Arenasport 1 Košarka: Unikaha – Baskonia
09.05 SOS Fudbal
09.30 Eurosport 2 FIFA fudbal, magazin
09.30 Sport klub 1 Košarka: Kremona – Brindizi
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Eurosport 2 Watts
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Njuels – San Lorenco
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Sampdorija – Inter
10.20 Sport klub 3 Trentino – Peruđa
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport Pregled MLS
10.45 SOS Sportski dnevnik
11.00 Sport klub 2 ATP Pariz
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Rad
11.00 Eurosport 2 Skejt Kanada
11.10 SOS Total soker
11.15 Sport klub 1 Fudbal:Bajern – Hofenhajm
11.30 Eurosport Njujorški maraton
11.55 Sport klub 3 Viteze – PSV
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul – Kristal Palas
12.00 Arenasport 2 Fudbal: Atletiko MG – Flamengo
12.00 Arenasport 4 Košarka: Partizan – Budućnost
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Napoli
13.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, 1. i 2. trka
13.00 Sport klub 1 Pregled holandske lige
13.00 Eurosport Umetničko klizanje, Rusija
13.05 SOS SOS koš
13.30 Sport klub 3 Pregled holandske lige
13.45 Arenasport 4 Fudbal, srpska liga, pregled kola
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem TV, sledeći meč
14.00 Arenasport 2 Košarka: Mornar – Crvena zvezda
14.00 Sport klub 1 NBA Action
14.30 Eurosport 2 Fudbal: MLS liga
14.30 Sport klub 1 Pregled škotske lige
14.35 Sport klub 3 Pregled portugalske lige
14.45 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.00 Eurosport 2 Los Anđeles Galaksi – Kolorado Rapids
15.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of, četvrtfinale
15.00 Sport klub 1 NBA Live
15.00 Arenasport 1 Clubland
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Udineze – Torino
15.15 Sport klub 1 NFL: Sijetl – Bafalo
15.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
15.15 SOS Dupli pas
15.20 Sport klub 3 Fenerbahče – Karšijaka
15.20 SOS Objektiv
15.30 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
15.30 Arenasport 2 Rukomet: Bukurešt – Gjor
15.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
16.00 Eurosport 2 Montreal Impakt – Njujork Red Buls
16.00 Arenasport 1 Fudbal (Youth): Mančester Siti – Barselona, direktno
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Lion – Juventus
16.45 SOS SOS vesti
16.45 Arenasport 3 Fudbal: Radnik – Partizan
17.00 Arenasport 2 Emisija U obruču
17.00 Eurosport 2 Gran ri Gvangžu, Kina, 1. dan
17.00 Sport klub 3 Kohila – Vizura
17.15 SOS Crna tačka
17.30 Eurosport Fudbal, žreb za EP, žene
17.45 Sport klub 1 Fudbal: Porto – Benfika
18.00 Arenasport 4 Hokej: KalPa Kuopio – Friburg
18.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Zelena Gora, direktno
18.00 Arenasport 2 Rukomet, EHF liga šampiona
18.05 SOS SOS kolaž
18.25 SOS Košarka: Kadetska liga
18.30 Arenasport 2 Košarka: Cibona – Avelino, direktno
18.30 Eurosport Umetničko klizanje, Rusija
18.45 SOS Sportski dnevnik
18.45 Arenasport 3 Fudbal: Bešiktaš – Napoli, direktno
18.50 Sport klub 3 NBA live
19.00 Eurosport 2 Los Anđeles Galaksi – Kolorado Rapids
19.00 Sport klub 2 Stouk – Svonsi
19.10 Sport klub 3 KHL: Ice Week
19.10 SOS Prva liga, pregled kola
19.30 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, pregled
19.30 Sport klub 3 Brčko – Kan
20.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
20.05 SOS Fudbalski miks
20.15 Arenasport 4 Fudbal, Liga šampiona, emisija
20.15 Arenasport 2 Fudbal, pregled australijske lige
20.25 Eurosport 2 Veesti
20.30 Eurosport 2 Watts
20.30 Eurosport Snuker: Kina
20.30 Sport klub 1 Top tenis
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Barselona, direktno
20.45 Arenasport 2 Fudbal: Atletiko Madrid – Rostov, multiprenos
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Benfika – Dinamo Kijev, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: PSV – Bajern, direktno
20.55 Sport klub 2 Severstal – Medveščak
21.00 Sport klub 1 NBA: Golden Stejt – Nju Orleans
21.05 Sport klub 3 Malezija, Moto 2, trka
21.10 SOS SOS bubamara
21.30 Eurosport 2 Skejt Kanada
22.30 Eurosport Auto trke. Svetski šampionat u izdržljivosti
22.45 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45 Sport klub 2 Ljubljana – Modena
22.45 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 2 Boks
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.10 SOS Total soker
23.15 Arenasport 2 Košarka: Partizan – Zelena gora
23.30 Eurosport 2 Gran ri Gvangžu, Kina, 1. dan
23.30 Sport klub 1 Pregled fudbalskih liga
23.40 Sport klub 3 ATP Pariz
00.00 Arenasport 4 Hokej: St Luis – Njujork Rendžers, direktno
00.00 Eurosport Svi sportovi
00.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
00.30 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem – Lester
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS SOS koš
01.00 Arenasport 1 Fudbal: Mančester Siti – Barselona
01.00 Arenasport 2 Bejzbol: Čikago – Klivlend
02.30 Arenasport 4 Automoto sport
02.30 Arenasport 3 Fudbal: Marsej – Bordo
02.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
03.00 SOS Noćni program
03.30 Arenasport 2 Automoto sport
03.45 Arenasport 4 FIFA fudbal

Izvor

Ostavi komentar

Translate »