06.00 Eurosport Snuker, Kina, polufinale
06.00 Arenasport 4 Nejzbol: Čikago – Klivlend
06.00 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht – Majnc
06.30 Sport klub 1 Evroliga: Žalgiris – Darušafaka
06.35 Sport klub 2 Brentford – Fulam
06.55 Sport klub 3 Istlajt – Svindon
07.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
07.20 Sport klub 2 Efes – Panatinaikos
07.30 Eurosport 2 Noć skokova: Riga, Letonija
07.30 Eurosport Snuker, Kina, prenos finala
07.45 Arenasport 2 Fudbal, pregled australijske lige
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Vojvodina – Radnik
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Ajaks – Selta
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
08.15 Arenasport 2 Hokej: Toronto – Bafalo
08.30 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti, London
08.30 Sport klub 1 Premijer liga, najava
08.30 Arenasport 1 Clubland
08.40 Sport klub 3 Najava FA kupa
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Sport klub 1 Španska liga, najava
09.00 Arenasport 1 Košarka: Spartak – Vršac
09.05 SOS Redženezis
09.10 Sport klub 3 Patrik Tistl – Aberdin
09.30 Sport klub 1 Premijer liga, najbolji strelci
09.55 Sport klub 2 Malaga – Hihon
10.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
10.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, četvrtfinale
10.00 Eurosport 2 Kup Rusije, kratak program (m)
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Sidnej – Melburn, direktno
10.00 SOS Auto magazin
10.30 Eurosport 2 Kup Rusije, kratak program (ž)
10.30 Eurosport Fudbal, MLS plej of, četvrtfinale
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola francuske lige
10.45 SOS Sportski dnevnik
10.55 Sport klub 3 Trans vorld sport
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Monpelje – Marsej
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Zona pres
11.15 Eurosport 2 Kup Rusije, kratak ples
11.40 Sport klub 2 Crvena zvezda – Baskonia
11.50 Sport klub 3 NFL Gameday
12.00 Eurosport 2 Kup Rusije, slobodan ples
12.00 Arenasport 2 Ragbi: Munster Ragbi – Osprej
12.00 Arenasport 4 Košarka, srpska liga
12.00 Eurosport Snuker, Kina, finale
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Kortrijk – Sporting Šarlora
12.20 Sport klub 3 Najava španske lige
12.30 Sport klub 1 Evroliga, pregled
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Sport klub 3 Granada – Deportivo
13.00 SOS Fudbal, najava kola
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Lion – Juventus
13.00 Sport klub 1 Program iz studija
13.15 RTS 1 Sport plus
13.30 Sport klub 2 Vulvs – Derbi
13.30 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
13.45 Arenasport 4 Vaterpolo: Jadran ST – Partizan
14.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, prenos četvrtfinala
14.00 SOS Srpski fudbalski maraton
14.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
14.00 Republika Srpska Tenis: Pariz, polufinale
14.00 Eurosport 2 Herta Berlin – Menhengladbah
14.00 Arenasport 2 Košarka: FMP – Karpoš
14.15 RTS 2 Strongman champions laegue 2016. (Engleska)
14.30 Arenasport 3 Clubland
14.55 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
15.00 Arenasport 4 Košarka, ABA Liga, emisija
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Rijeka – Hajduk, direktno
15.15 Eurosport 2 Bajern Minhen – Hofenhajm
15.25 Sport klub 3 Najava Premijer lige
15.30 Arenasport 4 Rukomet, EHF liga šampiona (ž)
15.30 Eurosport Pregled MLS
15.30 Sport klub 2 NBA Action
15.45 Arenasport 2 Vaterpolo: Jadran HN – Jug
16.00 Sport klub 3 Barton – Barnsli
16.00 Arenasport 4 Rukomet: Savehof – Krim Merkator, direktno
16.00 Eurosport Umetničko klizanje: Rusija
16.00 RTCG Fudbal: Sutjeska – Mladost
16.00 Sport klub 2 Zlatni momenti JU sporta
16.15 Sport klub 2 Sosijedad – Atletiko Madrid
16.30 Republika Srpska Tenis: Pariz, polufinale
16.45 SOS SOS vesti
17.00 Arenasport 2 Fudbal: Monako – Nansi, direktno
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Osijek – Slaven, direktno
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Borac – Crvena zvezda, direktno
17.15 SOS Fudbalski miks
17.30 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
17.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige Evrope
18.00 SOS Srpski fudbalski maraton
18.00 Eurosport Konjički sportovi: Katar
18.00 Sport klub 3 Vizura – Kohila
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Torino – Kaljari, direktno
18.10 Sport klub 2 Na današnji dan
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi – Everton, prenos
18.30 Eurosport 2 Ajntraht Frankfurt – Keln
18.30 Sport klub 2 Osasuna -Alaves
18.55 Vojvodina 1 Vaterpolo: Vojvodina – Mornar
19.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
19.00 Arenasport 2 Fudbal, pregled Lige Evrope
19.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Cibona, direktno
19.30 Eurosport Svi sportovi
19.30 Arenasport 2 Fudbal, najava kola francuske lige
19.30 Arenasport 3 Fudbal, Liga Evrope, emisija
19.45 Eurosport Snuker, Kina, finale
19.45 Sport klub 3 PSV – Tvente
20.00 Arenasport 2 Fudbal: Nant – Tuluz, direktno
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Lion – Bastija, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
20.10 SOS Objektiv
20.15 Sport klub 2 SK miks
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.30 Eurosport 2 Plej of: četvrtfinale, 1. utakmica
20.40 Sport klub 2 Kan – Brčko
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Lacio, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Las Palmas – Eibar, prenos
21.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Leks – Krka, direktno
21.10 SOS Total soker
21.30 Sport klub 3 Rio Ave – Boavista
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Barselona
22.15 Eurosport Umetničko klizanje: Rusija
22.30 Sport klub 2 Granada – Deportivo
22.35 Sport klub 1 Vesti
22.45 Arenasport 4 Clubland
23.00 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 2 Fudbal: Borac – Crvena zvezda
23.00 Sport klub 1 Košarka: Oklahoma – Minesota, prenos
23.15 Arenasport 4 Košarka: Budućnost – Cibona
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Lacio
23.30 Sport klub 3 ATP Pariz, polufinale
23.30 Eurosport 2 Gran pri Gvangžou, Kina, finale
23.35 SOS Objektiv
23.55 Arenasport 3 Fudbal: River Plate – Estudiantes, direktno
00.00 RTS 1 Strongman champions league 2016. (Finska)
00.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 1 Odbojka (ž): Vizura – Kohila
01.00 Arenasport 2 Fudbal: Željezničar – Sloboda
01.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
01.00 Arenasport 4 Boks
01.30 Arenasport 3 Fudbal: Torino -Kaljari
01.30 Arenasport 1 Fudbal: Rijeka – Hajduk
01.30 Arenasport 4 Fudbal: Lion – Bastija
02.30 Sport klub 1 Profi boks: Potsdam
03.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
03.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
03.30 Arenasport 3 Fudbal, Liga Evrope, emisija
03.30 Arenasport 1 Hokej: Pitsburg – San Hoze, direktno
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Nansi – Monako
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Siti – Barselona
04.30 RTCG Fudbal: Sutjeska – Mladost
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Savenhof – Krim
05.30 Sport klub 1 Svetski sportski magazin

Izvor

Ostavi komentar

Translate »