06.00EurosportSnuker, Kina, polufinale
06.00Arenasport 4Nejzbol: Čikago – Klivlend
06.00Arenasport 3Fudbal: Anderleht – Majnc
06.30Sport klub 1Evroliga: Žalgiris – Darušafaka
06.35Sport klub 2Brentford – Fulam
06.55Sport klub 3Istlajt – Svindon
07.00Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
07.20Sport klub 2Efes – Panatinaikos
07.30Eurosport 2Noć skokova: Riga, Letonija
07.30EurosportSnuker, Kina, prenos finala
07.45Arenasport 2Fudbal, pregled australijske lige
08.00Arenasport 4Fudbal: Vojvodina – Radnik
08.00Arenasport 3Fudbal: Ajaks – Selta
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1FIFA fudbal
08.15Arenasport 2Hokej: Toronto – Bafalo
08.30Eurosport 2Šestodnevni šampionat na pisti, London
08.30Sport klub 1Premijer liga, najava
08.30Arenasport 1Clubland
08.40Sport klub 3Najava FA kupa
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1Španska liga, najava
09.00Arenasport 1Košarka: Spartak – Vršac
09.05SOSRedženezis
09.10Sport klub 3Patrik Tistl – Aberdin
09.30Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
09.55Sport klub 2Malaga – Hihon
10.00Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
10.00Sport klub 1Tenis: ATP Pariz, četvrtfinale
10.00Eurosport 2Kup Rusije, kratak program (m)
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Sidnej – Melburn, direktno
10.00SOSAuto magazin
10.30Eurosport 2Kup Rusije, kratak program (ž)
10.30EurosportFudbal, MLS plej of, četvrtfinale
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Arenasport 4Fudbal, najava kola francuske lige
10.45SOSSportski dnevnik
10.55Sport klub 3Trans vorld sport
11.00Arenasport 1Fudbal: Monpelje – Marsej
11.00Arenasport 4Poker
11.05SOSZona pres
11.15Eurosport 2Kup Rusije, kratak ples
11.40Sport klub 2Crvena zvezda – Baskonia
11.50Sport klub 3NFL Gameday
12.00Eurosport 2Kup Rusije, slobodan ples
12.00Arenasport 2Ragbi: Munster Ragbi – Osprej
12.00Arenasport 4Košarka, srpska liga
12.00EurosportSnuker, Kina, finale
12.00Arenasport 3Fudbal: Kortrijk – Sporting Šarlora
12.20Sport klub 3Najava španske lige
12.30Sport klub 1Evroliga, pregled
12.45SOSSOS vesti
13.00Sport klub 3Granada – Deportivo
13.00SOSFudbal, najava kola
13.00Arenasport 1Fudbal: Lion – Juventus
13.00Sport klub 1Program iz studija
13.15RTS 1Sport plus
13.30Sport klub 2Vulvs – Derbi
13.30Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
13.45Arenasport 4Vaterpolo: Jadran ST – Partizan
14.00Sport klub 1Tenis: ATP Pariz, prenos četvrtfinala
14.00SOSSrpski fudbalski maraton
14.00Arenasport 3FIFA fudbal
14.00Republika SrpskaTenis: Pariz, polufinale
14.00Eurosport 2Herta Berlin – Menhengladbah
14.00Arenasport 2Košarka: FMP – Karpoš
14.15RTS 2Strongman champions laegue 2016. (Engleska)
14.30Arenasport 3Clubland
14.55Sport klub 3Ekstremni svet sporta
15.00Arenasport 4Košarka, ABA Liga, emisija
15.00Arenasport 3Fudbal: Rijeka – Hajduk, direktno
15.15Eurosport 2Bajern Minhen – Hofenhajm
15.25Sport klub 3Najava Premijer lige
15.30Arenasport 4Rukomet, EHF liga šampiona (ž)
15.30EurosportPregled MLS
15.30Sport klub 2NBA Action
15.45Arenasport 2Vaterpolo: Jadran HN – Jug
16.00Sport klub 3Barton – Barnsli
16.00Arenasport 4Rukomet: Savehof – Krim Merkator, direktno
16.00EurosportUmetničko klizanje: Rusija
16.00RTCGFudbal: Sutjeska – Mladost
16.00Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
16.15Sport klub 2Sosijedad – Atletiko Madrid
16.30Republika SrpskaTenis: Pariz, polufinale
16.45SOSSOS vesti
17.00Arenasport 2Fudbal: Monako – Nansi, direktno
17.00Arenasport 3Fudbal: Osijek – Slaven, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal: Borac – Crvena zvezda, direktno
17.15SOSFudbalski miks
17.30Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
17.45Arenasport 4Fudbal, pregled Lige Evrope
18.00SOSSrpski fudbalski maraton
18.00EurosportKonjički sportovi: Katar
18.00Sport klub 3Vizura – Kohila
18.00Arenasport 4Fudbal: Torino – Kaljari, direktno
18.10Sport klub 2Na današnji dan
18.30Sport klub 1Fudbal: Čelzi – Everton, prenos
18.30Eurosport 2Ajntraht Frankfurt – Keln
18.30Sport klub 2Osasuna -Alaves
18.55Vojvodina 1Vaterpolo: Vojvodina – Mornar
19.00Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
19.00Arenasport 2Fudbal, pregled Lige Evrope
19.00Arenasport 1Košarka: Budućnost – Cibona, direktno
19.30EurosportSvi sportovi
19.30Arenasport 2Fudbal, najava kola francuske lige
19.30Arenasport 3Fudbal, Liga Evrope, emisija
19.45EurosportSnuker, Kina, finale
19.45Sport klub 3PSV – Tvente
20.00Arenasport 2Fudbal: Nant – Tuluz, direktno
20.00Arenasport 3Fudbal: Lion – Bastija, direktno
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
20.10SOSObjektiv
20.15Sport klub 2SK miks
20.25Eurosport 2Vesti
20.30Eurosport 2Plej of: četvrtfinale, 1. utakmica
20.40Sport klub 2Kan – Brčko
20.45Arenasport 4Fudbal: Napoli – Lacio, direktno
20.45Sport klub 1Fudbal: Las Palmas – Eibar, prenos
21.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks – Krka, direktno
21.10SOSTotal soker
21.30Sport klub 3Rio Ave – Boavista
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti – Barselona
22.15EurosportUmetničko klizanje: Rusija
22.30Sport klub 2Granada – Deportivo
22.35Sport klub 1Vesti
22.45Arenasport 4Clubland
23.00Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 2Fudbal: Borac – Crvena zvezda
23.00Sport klub 1Košarka: Oklahoma – Minesota, prenos
23.15Arenasport 4Košarka: Budućnost – Cibona
23.30Arenasport 1Fudbal: Napoli – Lacio
23.30Sport klub 3ATP Pariz, polufinale
23.30Eurosport 2Gran pri Gvangžou, Kina, finale
23.35SOSObjektiv
23.55Arenasport 3Fudbal: River Plate – Estudiantes, direktno
00.00RTS 1Strongman champions league 2016. (Finska)
00.00EurosportFudbal, MLS plej of
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1Odbojka (ž): Vizura – Kohila
01.00Arenasport 2Fudbal: Željezničar – Sloboda
01.00Arenasport 3FIFA fudbal
01.00Arenasport 4Boks
01.30Arenasport 3Fudbal: Torino -Kaljari
01.30Arenasport 1Fudbal: Rijeka – Hajduk
01.30Arenasport 4Fudbal: Lion – Bastija
02.30Sport klub 1Profi boks: Potsdam
03.00Arenasport 2Dokumentarni film
03.15Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
03.30Arenasport 3Fudbal, Liga Evrope, emisija
03.30Arenasport 1Hokej: Pitsburg – San Hoze, direktno
04.00Arenasport 3Fudbal: Nansi – Monako
04.15Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti – Barselona
04.30RTCGFudbal: Sutjeska – Mladost
04.30Arenasport 2Rukomet: Savenhof – Krim
05.30Sport klub 1Svetski sportski magazin

Izvor

Ostavi komentar

Translate »