08.00 Arenasport 3 Fudbal: Radnik – Partizan
08.00 Arenasport 4 Fudbal: PSV – Bajeren
08.00 Arenasport 1 Fudbal, belgijska liga
08.00 Eurosport 2 Hapoel Jerusalim – Krasnodar
08.15 Arenasport 2 Hokej: St Luis – Njujork Rendžers
08.30 Eurosport Umetničko klizanje: VN Rusije
08.30 Arenasport 1 Clubland
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mornar – Mega Leks
09.05 SOS SOS mreža
09.09 Republika Srpska Dok selo spava
09.29 Eurosport 2 Gran Kanarija – Panevežis
09.50 Sport klub 3 Alaves – Real Madrid
10.00 Eurosport Alpsko skijanje
10.00 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
10.00 Sport klub 1 Formula 1, magazin, Brazil
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Kopenhagen – Lester
10.00 Arenasport 2 Boks, Kotv
10.10 Sport klub 2 Hapoel – Lokomotiva
10.30 Sport klub 1 Pregled ruske lige
10.45 SOS SOS vesti
10.59 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, 1 i 2. trka
11.00 Sport klub 1 Košarka: Ulm – Hapoel Jerusalim
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Cero Porteno – Atletiko Nacional
11.00 Arenasport 4 Poker
11.10 SOS Ćaskanje
11.30 Eurosport Pregled MLS
11.50 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
11.50 Sport klub 3 La liga magazin
11.59 Eurosport 2 Noć skokova: Riga, Letonija
12.00 Arenasport 3 Fudbal: PSV – Bajeren
12.00 Eurosport Fudbal: MLS, plej of
12.00 Arenasport 2 Bejzbol: Čikago – Klivlend
12.05 SOS SOS mreža
12.20 Sport klub 3 Alba Lijetuvos
12.25 Sport klub 2 La liga magazin
12.30 Sport klub 1 Japanska liga
12.45 SOS SOS vesti
1200 Arenasport 4 Košarka: Partizan – Zelena Gora
13.00 Sport klub 2 ATP Pariz, osmina finala
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Gremio – Kruzeiro
13.00 Sport klub 1 Košarka: Bilbao – Himki
13.01 Eurosport 2 Skejt Kanada
13.05 SOS Borilački sportovi
13.30 Eurosport Alpsko skijanje
13.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
13.45 Arenasport 3 Fudbal: San Lorenco – Čapekoense
13.55 Sport klub 3 Fenerbahče – Uniks
14.30 Arenasport 2 Košarka: Mornar – Mega Leks
14.30 Sport klub 1 Fudbal: Holandija – Belgija
14.45 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 1 Fudbal: Totenhem – Leverkuzen
14.49 Eurosport 2 Gran Kanarija – Panevežis
15.00 Eurosport 2 Hapoel Jerusalim – Krasnodar
15.15 Arenasport 4 Fudbal, Srpska liga, pregled koola
15.15 SOS Sportski savez Srbije
15.30 Sport klub 3 Zenit – Budućnost
15.30 Arenasport 3 Clubland
16.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga Evrope, emisija
16.00 SOS Lovište
16.00 Eurosport Film: “Njujorški maraton”
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Bešiktaš – Napoli
16.15 Sport klub 1 Program iz studija
16.30 Arenasport 2 Košarka, ABA Liga, emisija
16.30 Arenasport 1 Clubland
16.45 SOS SOS vesti
16.58 Eurosport 2 Gran pri u Gvangžou, Kina
17.00 Sport klub 2 Makabi – Barselona
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Astana – Olimijakos, direktno
17.00 Sport klub 1 Košarka: Uniks -Crvena zvezda, prenos
17.00 Arenasport 2 Košarka: Zadar – Igokea, direktno
17.00 Arenasport 1 Auto moto, ABS šou
17.10 Sport klub 3 Malezija, Moto 2, trka
17.15 SOS Puls života
17.30 Arenasport 1 Vaterpolo: Jadran HN – Jug, direktno
17.45 Eurosport Fudbal: U21: Nemačka – Turska
17.55 RTS 2 Odbojka: Radnički – Partizan
18.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
18.10 HRT 2 Rukomet: Leven – Zagreb
18.10 Sport klub 3 Naskar, Martinsvil, pregled
18.45 SOS Sportski dnevnik
18.45 Sport klub 2 Na današnji dan
18.50 Sport klub 1 Program iz studija
18.55 Sport klub 2 Trans vorld sport
18.59 Eurosport 2 Skejt Kanada
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht – Majnc, direktno
19.00 Arenasport 1 Bejzbol
19.00 Arenasport 2 Fudbal: Zenit – Dandalk, direktno
19.00 Sport klub 1 NBA live
19.00 Arenasport 4 Fudbal: Austrija – Roma, direktno
19.05 Sport klub 3 Talin – Crvena zvezda
19.15 SOS Fizioterapija
19.20 SOS Fudbalski miks
19.35 Sport klub 1 Premijer liga, najbolji strelci
20.00 Sport klub 2 Olimpijakos – CSKA
20.00 Sport klub 3 Real Madrid – Galatasaraj
20.05 Eurosport Alpsko skijanje
20.15 Sport klub 1 Košarka: Panatinaikoks – Makabi, prenos
20.40 SOS Knjiga za vikend
20.45 SOS SOS vesti
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 Arenasport 2 Fudbal: Šalke – Krasnodar, direktno
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Ajaks – Selta, direktno
21.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Zelena Gora
21.00 Eurosport Fudbal: MLS, plej of
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Panatinaikos – Standard, direktno
21.00 Republika Srpska Sautempton – Inter
21.04 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti: London
21.10 SOS Amarkord
21.55 Sport klub 2 NBA Action
22.00 Sport klub 1 Premijer liga
22.04 Eurosport 2 Montreal I mpakt – Njujork Red Buls
22.25 Sport klub 2 Najava FA kupa
22.30 Eurosport Fudbal: U21: Nemačka – Turska
22.30 Sport klub 1 NBA Action
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.55 Sport klub 2 Urava – Jokohama
23.00 Arenasport 2 Boks
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 1 Arena sport vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled brazilske lige
23.05 Sport klub 3 ATP Pariz, osmina finala
23.10 SOS Zona pres
23.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige Evrope
23.30 Sport klub 1 Evroliga: Emporio Armani -Efes
23.30 Eurosport 2 Gran pri u Gvangžou, Kina
23.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige Evrope
00.00 Arenasport 4 Košarka: Mornar – Crvena zvezda
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Austrija – Roma
00.00 Arenasport 2 Bejzbol: Čikago Kabs – Klivlend
00.00 Arenasport 1 Hokej: Toronto – Bafalo, direktno
00.05 Eurosport Borilački sport
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.45 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Bazel – PSŽ
02.25 Sport klub 1 NFL: Baltimor – Klivlend
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled australijske lige
03.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled australijske lige

 

Izvor

Ostavi komentar

Translate »