Sport – tv prenosi 4. novembar

06.00Arenasport 4Bejzbol
06.00EurosportSnuker, Kina
06.00Arenasport 2Košarka: Iberostar – Mornar
06.15Arenasport 3Fudbal: Đenova -Milan
06.30Sport klub 2Trans vorld sport
06.45Eurosport 2Trka kroz Hajnan, Kina
07.00Arenasport 1Auto moto, ABS šou
07.30Sport klub 2Trentino – Latina
07.45Arenasport 2Auto moto, Mobil auto
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – BSK Borča
08.00Sport klub 1Vesti
08.05Sport klub 3Pregled japanske lige
08.15Arenasport 2Hokej: Montreal – Njujork Islanders
08.30Sport klub 3PL Netbusters
08.30Sport klub 1Fudbal: Mančester Siti – Barselona
08.30Arenasport 4FIFA fudbal
08.45SOSSOS vesti
08.45Eurosport 2Šestodnevni šampionat na pisti, London
09.00Sport klub 3KHL: Ice Week
09.00Arenasport 4Fudbal: Inter – Torino
09.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks – Cibona
09.05SOSFizioterapija
09.10Sport klub 3SKA – Medveščak
09.15SOSBorilački sportovi
09.15Sport klub 2Tenesi – Džeksonvil
10.00Eurosport 2Skejt Amerika
10.00Arenasport 3Fudbal: Bajer Leverkuzen – Totenhem
10.00Arenasport 2Boks: Krola – Linares
10.15Sport klub 1FA kup, najava
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30EurosportPorše superkup, pregled sezone
10.45SOSSportski dnevnik
10.45Sport klub 1Tenis: ATP Pariz, osmina finala
10.50Arenasport 1Fudbal: Gent – Standard Lijež
11.00Eurosport 2Zenit – Mursija
11.00Sport klub 3NBA Action
11.00Arenasport 4Poker
11.10SOSAmarkord
11.30EurosportFristajl motokros: Noć skokova
11.40Sport klub 3Emporio Armani – Real Madrid
11.55Sport klub 2Mobil 1 grid
12.00Arenasport 2Hokej: Nešvil – Los Anđeles
12.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Junajted – Mančester Siti
12.00Arenasport 4Košarka: Bešiktaš – Partizan
12.15Sport klub 1Evroliga: Real – Galatasaraj
12.25Sport klub 2Ekstremni svet sporta
12.30EurosportSnuker, Kina
12.30Eurosport 2Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
12.45SOSSOS vesti
12.55Sport klub 2NBA Action
13.00SOSFudbalski miks
13.00Arenasport 1Fudbal: Palermo – Udineze
13.15Sport klub 3Trentino – Latina
13.30Eurosport 2Šestodnevni šampionat na pisti, London
13.30Sport klub 2ATP Beč, četvrtfinale, VTA Singapur
13.45Arenasport 3Fudbal: Cirih – St Galen
13.45Arenasport 4Košarka: ABA liga
14.00Arenasport 2Auto moto, Španija
14.00Sport klub 1Tenis: ATP Pariz, prenos četvrtfinala
14.15Arenasport 4FIFA fudbal
14.30Eurosport 2Skejt Amerika
14.45SOSSOS vesti
14.45Arenasport 1Fudbal: Vest Hem – Čelzi
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
14.50Sport klub 3Klivlend – Njujork
15.00Sport klub 2ATP Beč, ATP Bazel, četvrtfinala
15.15SOSLiga budućih šampiona
15.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
15.30Arenasport 3Clubland
15.30EurosportFudbal, MLS plej of
16.00Arenasport 3Fudbal: Palestino – San Lorenco
16.10Sport klub 3NBA Live
16.15Arenasport 4Fudbal: Bajern – PSV
16.30Eurosport 2Trka kroz Hajnan, Kina
16.30Arenasport 1Fudbal: Žarkovo – Partizan
16.30Arenasport 2Rukomet: Meškov Brest – Zagreb
16.45SOSSOS vesti
16.55Sport klub 3Pregled nemačkog kupa
17.10SOSSrpski fudbalski maraton
17.25Sport klub 3PL Match Pack
17.30Eurosport 2Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
17.30Sport klub 1Program iz studija
17.30EurosportUmetničko klizanje, Kup Rusije
17.55Sport klub 3Najava španske lige
18.00Arenasport 2Košarka: Vrbas – Borac, direktno
18.00Arenasport 4Hokej: HK Beograd – MAC Budapest, direktno
18.00Arenasport 3Fudbal: Palermo – Udineze
18.25Sport klub 3Pregled škotske lige
18.40RTS 2Fudbal, Liga Evrope
18.45SOSSOS vesti
19.00Sport klub 3Galatasaraj – Fenerbahče
19.00Sport klub 1Evroliga: Crvena zvezda – Baskonija, prenos
19.00Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige
19.00Eurosport 2Noć skokova, Keln
19.10SOSSvedoci istorije
19.55Eurosport 2Vesti
20.00Arenasport 3FIFA fudbal
20.00Arenasport 2Boks, KOTV Weekly
20.00Arenasport 4Liga šampiona, emisija
20.00Arenasport 1Košarka: Krka – Zadar, direktno
20.00Eurosport 2Menhengladbah – Ajntraht
20.10EurosportVesti
20.15SOSFudbalski miks
20.15EurosportSnuker, Kina
20.30Arenasport 2It’s time
20.45Sport klub 1Program iz studija
20.45SOSSOS vesti
20.45Arenasport 3Fudbal: Lil – PSŽ, direktno
20.55Sport klub 1Konferencija za medije
21.00Arenasport 4Fudbal: Mančester Junajted – Mančester Siti
21.00Sport klub 3Barselona – Brose
21.10SOSFudbal, najava kola
21.15Sport klub 1Tenis: ATP Pariz, prenos četvrtfinala
22.00Arenasport 2Borilački sportovi
22.00Sport klub 2Nacional – Sporting
22.00Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
22.15EurosportUmetničko klizanje, Kup Rusije
22.30Eurosport 2Skejt Kanada, Kratak program, parovi
22.30Arenasport 1Fudbal, pregled engleskog kupa
22.45SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 3Fudbal, Liga Evrope, emisija
22.50Sport klub 3NFL Game Day
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.15SOSZona pres
23.20Sport klub 3ATP Beč, VTA Singapur, ATP Bazel, četvrtfinala
23.30Sport klub 1Fudbal, najave
23.30Arenasport 1Clubland
23.35Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, emisija
23.55EurosportVesti
00.00EurosportFudbal, MLS plej of
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 1Evroliga: Efes – Panatinaikos
01.00SOSNoćni program
01.30EurosportSnuker, Kina
02.30Sport klub 1Fudbal: Brentford – Fulam
03.00EurosportFudbal, MLS plej of

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

Izvor

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: