Sport na TV- program za utorak, 14. mart 2017.

Program za utorak, 14. mart 2017:

07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.00Sport klub 3Palakanestro: Kantu – Ređo Emilija
07.20Sport klub 2Fudbal: Rapid – Salcburg
07.30EurosportBiciklizam: Tireno -Adriatiko
07.45Arenasport 4Košarka: Baskonia – Valensija
07.45Arenasport 2Boks
08.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Nant
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Eurosport 2Pariz – Nica, Francuska,2. etapa
08.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.15Arenasport 2Hokej: Kolumbus – Nju Džersi
08.30Sport klub 1Fudbal: Real Madrid – Betis
08.30Arenasport 1Sport stars unocoverd
08.30EurosportSnoubord
08.35Sport klub 3Odbojka. Lube – Vigo Valentia
08.45SOSSOS vesti
09.00Eurosport 2Zimski sportovi, ekstra
09.00Sport klub 2Fudbal: Krasnodar – Spartak
09.00Arenasport 1Košakra: FMP – Crvena zvezda
09.05SOSCrna tačka, repriza
09.30Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
10.00Arenasport 4Fudbal: Bolonja – Lacio
10.00Arenasport 2Boks
10.00Eurosport 2Lahti, Finska, najbolji momenti
10.00Arenasport 3Fudbal: Banfild – Boka Juniors
10.10Sport klub 3Fudbal: Vest Hem – Čelzi
10.15Sport klub 1Fudbal, pregled španske lige
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.55Sport klub 2Fudbal: Alaves – Sevilja
11.00Eurosport 2Pariz – Nica, Francuska,2. etapa
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 1Fudbal: Dižon – Nica
11.15Sport klub 1Tenis: ATP i VTA Indijan Vels
11.15EurosportSki skokovi
11.15SOSTotak soker – odjeci
11.50Sport klub 3Fudbal: CSKA – Zenit
12.00Arenasport 4Košarka: Bilbao Basket – Unikaha
12.00Eurosport 2Beograd, Srbija, 3. dan
12.00Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Arsenal
12.00Arenasport 2Hokej: Njujork Rendžers – Tampa Bej
12.40Sport klub 2Fudbal: Keln – Bajern
12.45SOSSOS vesti
13.00Arenasport 1Fudbal: Roma – Napoli
13.00EurosportSnoubord
13.00Sport klub 1NBA pregled
13.00SOSSOS koš
13.15Eurosport 2Watts
13.15Sport klub 1Fudbal: Čelzi – Mančester Junajted
13.45Sport klub 3Pregled holandske lige
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
13.45Arenasport 3Fudbal: Ituano – Ponte Preta
14.00Arenasport 2Košarka: Budućnost – MZT SKoplje
14.00Eurosport 2Plejers Čempionšip, Landidno, Vels, 2. dan
14.15EurosportBiciklizam: Tireno -Adriatiko
14.25Sport klub 2Fudbal: Estoril – Rio Ave
14.45Sport klub 3Fudbal: Liverpul – Arsenal
14.45Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šampiona (ž)
14.50SOSSOS u Sjenici
15.00Sport klub 1FA Kup, pregled
15.00Arenasport 1Fudbal: Borac – Vojvodina
15.15SOSPrva liga: Derbi kola
15.15Arenasport 4Fudbal: Bajern – Arsenal
15.30Sport klub 1Košarka: Minesota – Vašington
15.30Arenasport 2Rukomet: Visla – PSŽ
15.30Arenasport 3Sport stars unocoverd
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
16.00Arenasport 3Fudbal: Udineze – Juventus
16.00Sport klub 2Košarka: LA Klipers – Boston
16.30EurosportSki skokovi
16.35Sport klub 3Odbojka (ž): Konelijano – Modena
16.45SOSSOS vesti
17.00Arenasport 2Automoto, Švedska, pregled
17.00Arenasport 4Rukomet: Izviđač – Gorenje, direktno
17.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
17.00Eurosport 2Lahti, Finska, najbolji momenti
17.15SOSCrna tačka, repriza
17.30Sport klub 1Top tenis
17.50Sport klub 2Fudbal: Vest Hem – Čelzi
17.50HRT 2Vaterpolo: Hrvatska – Francuska
17.55RTS 2Vaterpolo: Srbija – Nemačka
18.00Sport klub 1Vesti
18.00Eurosport 2Pariz – Nica, Francuska, 3. etapa
18.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona (ž)
18.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – Porto, mladi, direktno
18.00Arenasport 1Košarka: Banvit – EWE Baskets
18.10Sport klub 3Fudbal: Hadersfild – Njukasl
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 2Košarka: Le Mans – Dinamo Sasari, direktno
18.30Sport klub 1Program iz studija
18.45EurosportSnoubord
18.45Arenasport 4Boks
19.00Arenasport 4Rukomet: Nekse – Metalurg, direktno
19.00Sport klub 1Tenis: ATP i VTA Indijan Vels, prenos
19.00Eurosport 2Tignes, Francuska: Halfpipe
19.15SOSPrva liga: Derbi kola
19.30EurosportBiciklizam: Tireno -Adriatiko
19.45Sport klub 2Košarka: Fenerbahče – Darušafaka
20.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.05Sport klub 3Pregled ruske lige
20.05SOSFutsal na SOS kanalu
20.15Republika SrpskaFudbal, Liga šampiona
20.30Arenasport 2Košarka: Asvel – Aris, direktno
20.30SOSGost SOS-a
20.30EurosportSki skokovi: Svetski kup Lilehamer
20.30Eurosport 2Lahti, Finska, najbolji momenti
20.35Sport klub 3ATP 500 Akapulko, finale
20.35Republika SrpskaFudbal: Napoli – Real
20.45Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Bajern Minhen, direktno
20.45Arenasport 4Skokovi u vodu
20.45Arenasport 3Fudbal: Napoli – Real Madrid, direktno
21.10SOSSOS bubamaraa
21.25Sport klub 2Pregled Naskar, Atlanta
21.30Eurosport 2Vesti
21.35Eurosport 2Pariz – Nica, Francuska, 2. etapa
22.00EurosportFudbal
22.20Sport klub 3Svet sporta magazin
22.25Sport klub 2Fudbal: Liverpul – Arsenal
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 2Boks
22.30EurosportFudbal: MLS
22.30Eurosport 2Watts
22.36Republika SrpskaFudbal, Liga šampiona
22.45Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45Sport klub 3Košarka: Kalev – Uniks
22.45Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00Arenasport 4Poker
23.00EurosportBiciklizam: Tireno -Adriatiko
23.15SOSTotak soker – odjeci
23.30Eurosport 2Watts
23.43Republika SrpskaFudbal, pregled Lige šampiona
23.45EurosportMotosportovi
23.45Arenasport 1Arenasport vesti
00.00Arenasport 2Fudbal: Korintians – Santos
00.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Everton
00.00Arenasport 4Košarka: Banvit – EWE Baskets
00.15Arenasport 1Fudbal: Napoli – Real Madrid
00.20Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship Series Season 2
00.20Sport klub 2Fudbal: Las Palmas – Osasuna
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSSOS koš
01.45Arenasport 4Books
02.00Arenasport 2Skokovi u vodu
02.00Arenasport 1Fudbal: Barselona – Porto, mladi
02.05Sport klub 2Fudbal: Sporting – Gimaraeš
02.15Arenasport 4Dokumentarni film
02.15Sport klub 3Fudbal: Đirona – Hetafe
02.45SOSNoćni program
03.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola francuske llige
03.30Arenasport 2Automoto, Monako, pregled
03.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
03.50Sport klub 2Fudbal: Birmingem – Lids
04.00Arenasport 1Fudbal: San Lorenco – Belgrano
04.00Sport klub 3Pregled Segunda Divizion
04.00Arenasport 3Fudbal: Bordo – Lion
04.15Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Bajern Minhen
04.30Arenasport 2Rukomet: Izviđač – Gorenje
05.05Sport klub 3Košarka: Bešiktaš – Karšijaka
05.30Sport klub 2Evrokup: Zenit – Lokomotiva

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor: Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: