Sport na TV – petak,10. mart 2017.

07.00Sport klub 1Top tenis
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Super lige Srbije
07.10Sport klub 3Fudbal: Sivaš – Konja
07.30EurosportBiciklizam: Tireno -Adriatiko
07.30Sport klub 1SK miks
07.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
07.45Arenasport 2Automoto, mobil auto
08.00Arenasport 3Fudbal: Marsej – Monako
08.00Arenasport 1Fudbal, 70 godina derbija
08.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
08.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Filipovo ostrvo
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Sport klub 2Fudbal: Deportivo – Atletiko Madrid
08.15Arenasport 2Ragbi: Irska – Francuska
08.30Sport klub 1Fudbal: Barselona – PSŽ
08.30Arenasport 1Sport stars uncovered
08.30Arenasport 4Foot Brazil, pregled kola
08.30EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 3Evroliga: Baskonija – Emporio Armani
09.00Arenasport 4Fudbal: Gimaraeš – Čavez
09.00Arenasport 1Košarka: Zadar – Cibona
09.05SOSFizioterapija
09.10SOSBorilački sportovi
09.30Eurosport 2Atletika Beograd, 1. dan
09.30EurosportSnuker
10.00Sport klub 2Fudbal: Lacio – Roma
10.00Arenasport 3Fudbal: Sidnej – Melburn Viktori, direktno
10.00Arenasport 2Boks
10.30Sport klub 1Evroliga: Fenerbahče – Baskonija
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Sport klub 3KHL Ice Week
10.45Sport klub 3KHL: Traktor – Baris
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: Bazel – Cirih
11.15SOSEuromotus LBS, pregled kola
11.30EurosportFristajl skijanje
11.50Sport klub 2Evroliga: Galatasaraj – Real Madrid
12.00Arenasport 3Fudbal: Brusku – Korintians
12.00Arenasport 4Košarka: Aris – Asvel
12.00Arenasport 2Dokumentarni film
12.10Sport klub 1NBA Live
12.30EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
12.35Sport klub 3Fudbal: Bridžton – Njukasl
12.45SOSSOS vesti
13.00Arenasport 1Fudbal: Bergerak – Lil
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 2Triatlon, Abu Dabi, trka (ž), direktno
13.15EurosportNordijsko skijanje
13.25Sport klub 2Fudbal: Sevilja – Atletik Bilbao
13.35Sport klub 1Fudbal: Šangaj – Janbijan, prenos
13.45Arenasport 3Fudbal: Atromitos – Olimpijakos
13.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
13.45Eurosport 2Gibraltar open, 1. dan
14.15EurosportBiatlon
14.15Arenasport 4Košarka, pregled kola ABA lige
14.20Sport klub 3Na današnji dan
14.30Sport klub 3Fudbal: Deportivo – Atletiko Madrid
14.45SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
15.00Arenasport 1Košarka, pregled kola ABA lige
15.15Arenasport 4Foot Brazil, pregled kola
15.15SOSFudbal, najava kola
15.15Sport klub 2Evroliga: Crvena zvezda – Bamberg
15.30Arenasport 2Automoto, Formula E, Buenos Aires, pregled
15.30EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
15.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
15.30Arenasport 3Fudbal, 70 godina derbija
15.30Sport klub 1Tenis: ATP i VTA Indijan Vels
15.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
16.00Arenasport 3Fudbal: Sion -Kriens
16.00Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige Srbije
16.15Arenasport 4Fudbal: Bajern -Arsenal
16.15Sport klub 3Košarka: Čikago – Golden Stejt
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Celje Pivovarna Laško – Leven
16.45EurosportBiciklizam: Tireno -Adriatiko
17.00Arenasport 1Fudbal: Borac – Vojvodina, direktno
17.00Sport klub 2Evroliga: Uniks – Efes, direktno
17.15SOSFudbalski miks
17.30Eurosport 2Himki – Valensija, četvrtfinale
18.00Arenasport 2Košarka: Venecija – Avelino
18.00Sport klub 1Evroliga: Efes – Bamberg, prenos
18.00Arenasport 3Fudbal: Istra – Slaven Belupo, direktno
18.00Arenasport 4Hokej: Njujork Rendžers – Boston
18.15Sport klub 3Evroliga: Darušafaka – Panatinaikos, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.45EurosportAlpsko skijanje
18.55Sport klub 2Pregled škotske lige, vanredno koklo
19.15Eurosport 2Lahti, Finska, 4x5km štafeta
19.25Sport klub 2Na današnji dan
19.30Arenasport 2Boks
19.35Sport klub 2Pregled španske lige, vanredno kolo
19.45Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
19.50Sport klub 1Evroliga, program iz studija
20.00EurosportSki skokovi
20.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
20.00Arenasport 4Fudbal, najava Lige Evrope
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.00Arenasport 2Automoto, Meksiko, najava
20.00Arenasport 1Vaterpolo, studio
20.10Sport klub 3Ekstremni svet sporta
20.15Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
20.15Arenasport 1Vaterpolo: Vojvodina – Budva, direktno
20.15Eurosport 2Autsburg – Lajpcig
20.30Arenasport 2Ragbi: Konaht Ragbi – Zebre, direktno
20.30Arenasport 4Fudbal, Liga šampiona, emisija
20.45SOSSOS vesti
20.45Arenasport 3Fudbal: Bordo -Lion, direktno
20.45Sport klub 3Fudbal: Betis – Sosijedad, direktno
20.45Sport klub 2Evrokup: Unikaha – Bajern, direktno
21.00EurosportAlpsko skijanje
21.00Arenasport 4Fudbal: Bazel – Cirih
21.00Sport klub 1Evroliga: Real Madrid – Crvena zvezda, prenos
21.10SOSFudbal, najava kola
21.30Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
22.00Arenasport 1Sport stars uncovered
22.25Eurosport 2Vesti
22.30Eurosport 2Atletika, Beograd, 1. dan
22.30Arenasport 1Fudbal, 70 godina derbija
22.30SOSSportski dnevnik
22.35Arenasport 2Boks
22.40Sport klub 2ATP Dubai, polufinale
22.45Sport klub 3Evrokup: Himki – Valensija
22.45Arenasport 3Fudbal. Porto – Juventus
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
23.10SOSZona pres
23.25Sport klub 1Tenis: ATP i VTA Indijan Vels, prenos
23.30Arenasport 1Rukomet (ž): Bukurešt – Krim Merkator
00.00Arenasport 2Fudbal: Deportivo Kali – Lukueno
00.00Arenasport 4Košarka: Baskets – Banvit
00.15Sport klub 2Evrokup: Zenit – Lokomotiva
00.20Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship Series Season 2
00.30Arenasport 3Fudbal: Borac – Vojvodina
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSZona pres
01.00Arenasport 1Hokej: Tampa Bej – Pitsburg
01.45Arenasport 4Dokumentarni film
01.50Sport klub 2Najava Premijer lige
02.00Arenasport 2Automoto, Meksiko, najava
02.15Sport klub 3Evroliga: Uniks – Efes
02.15Arenasport 3Fudbal: PAOK – Ksanti
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.50Sport klub 2Fudbal: Birmingem – Lids
03.00SOSNoćni program
03.15Arenasport 4Boks
03.30Arenasport 1Košarka, pregled kola ABA lige
03.30Arenasport 2Automoto, Formula E, Buenos Aires, pregled
03.45Arenasport 4Automoto, WRC, emisija
03.50Sport klub 3Fudbal: Moreirense – Boavista
04.00Arenasport 3Fudbal: Bergerak – Lil
04.00Arenasport 1Fudbal: Sidnej – Melburn Viktori
04.15Arenasport 4Fudbal: Sevilja – Lester
04.30Arenasport 2Rukomet: Kadeten Šafhauzen – Vezprem
04.35Sport klub 2Evrokup: Gran Kanaria – Hapoel
05.00Sport klub 1Tenis: ATP Akapulko, polufinale, prenos
05.35Sport klub 3Pregled španske lige, vanredno kolo

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor i foto: Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: