Utakmica između fudbalera Crvene zvezde i bugarskog Boteva prekinuta je zbog tuče u 66. minutu pru rezutlatu 2:1 za beogradski tim.

Meč je trebalo da bude poslednja provera srpskog šampiona pred nastavak sezone, ali je zbog opšteg sukoba na terenu između igrača dva tima, odlučeno da se susret prekine.

Do tuče je došlo nakon nešto grubljeg starta Uroša Spajića nad Diogom Barbosom na sredini terena. Barbosa se podigao i nasrnuo na štopera Zvezde, pa je došlo je do opšteg meteža. Situacija se smirila posle nekoliko minuta.

Treneri obe ekipe, Vladan Milojević i Hristo Janev, rešili su da spreče dalje tenzije i okončali su meč.

Crvena zvezda je već u 8. minutu došla do prednosti kada je posle velike greške golmana Boteva, Šerifu Ndijaeu preostalo samo da sa metar ubaci loptu u mrežu. Pomenuti Barbosa je u 37. minutu sa ivice kaznenog plasirao loptu u malu mrežu za izjednačenje. Zvezda je ubrzo vratila prednost. U 43. minutu duga lopta Srđan Mijailović dugom loptom pronalati Ndiajea u šesnaestercu Boteva, a ovaj drugim golom na meču postavlja, ispostaviće se, konačan rezultat.