Nikola MirotićFoto: Profimedia

Milanska Olimpija biće slabija u meču protiv Crvene zvezde za Džoša Niba i Fredija Gilespija.

S druge strane, odluka o igranju Nikole Mirotića biće doneta sutra neposredno pred meč, preneo je “Sportando”.

Kako je objavio ovaj košarkaški portal, duže povređeni Nibo je i dalje na rehabilitaciji u američkom gradu Hjustonu, dok Gilespi, bivši košarkaš Zvezde, još oseća posledice pada na parket. Podsetimo, on je zadobio udarac u glavu u prošlonedeljnom meču Evrolige protiv Fenerbahčea.

Foto: Profimedia

Sportando i dalje tvrdi da Mirotić putuje u Beograd sa ostatkom ekipe, ali da će odluka o tome da li će se staviti na raspolaganje treneru Etoreu Mesini biti doneta u četvrtak ujutru posle šuterskog treninga.

Utakmica 29. kola Evrolige koja se igra u četvrtak od 19 časova u Areni ima ogroman značaj za oba kluba u trci za plasman u plej-of i plej-in.

Naime, šestoplasirana Zvezda ima skor 16-12, a deseti Armani 15-13.

U prvom delu sezone italijanski klub je ubedljivo pobedio rezultatom 101:86.

Sport.org.rs/B.S./

Ostavi komentar

Translate »