ATA Images

Fudbaleri Čukaričkog još jednom su bili kobni po Partizan.

U derbiju 30. kola Brđani su na svom terenu savladali crno-bele rezultatom 3:2 (1:0). Golove za domaći tim su postigli Vinisijus u 28., Ivanović u 51. i Nikčević u 90-4. minutu. Strelci za Partizan su bili Severina u 90. i Baždar u 90+2. minutu.

Trener crno-belih Igor Duljaj dobio žuti karton zbog prigovora sudiji meča Milanu Iliću. To je bio njegov četvrti žuti karton u sezoni, pa neće moći da vodi Partizan u predstojećem 173. večitom derbiju naredne subote.

Ovom prilikom dogodilo se prvo oglašavanje Duljaja nakon skandaloznih dešavanja na meču sa Čukaričkim.

– Dva različita poluvremena, želim da čestitam Čukaričkom na pobedi. Tri boda… Imali smo u drugom poluvremenu, kada smo uspeli da sustignemo sa dva gola i onda opet naivno primimo jedan, tako da ovo ide na moja leđa. Nismo ušli kako smo trebali, nonšalantno je bilo. Neke stvari se ponavljaju, ali nema predaje, idemo dalje – rekao je Duljaj.