Photo: Dusan Milenkovic/ATAImages

Ne previše česta situacija viđena je u regionalnoj košarci i to pred „večiti derbi“. Na inisistiranje predsednika Partizana Ostoje Mijailovića, promenjen je sudija za večiti derbi.

Tako na terenu u nedelju pravdu neće deliti Vladimir Tomić, koji je sklonjen iz trojke koja će deliti pravdu na utakmici između Crvene zvezde i Partizana u sklopu četvrtog kola ABA lige.

Do promene je stiglo na insistiranje predsednika crno-belih Ostoje Mijailovića, zbog navijačke prošlosti sudije Tomića, saznaje „Mocart sport„.

U tom slučaju sudije Sašo Pukl i Sašo Petek će dobiti novog kolegu, koji će činiti sudijsku trojku na duelu u „Beogradskoj areni“ u nedelju uveče.

Partizan pred prvi večiti derbi u ABA ligi zauzima prvo mesto u šampionskom delu tabele sa čak četiri pobede više od Crvene zvezde.

Sport.org/AP

Ostavi komentar

Translate »