Kratko je trajao boravak Nenada Lalatovića na klupi Budućnosti. Srpski stručnjak preuzeo je prvaka Crne Gore krajem juna i posle samo sedam mečeva i 52 dana rešio da digne sidro!
Razlog tome su bili katastrofalni rezultati, naročito na evropskoj sceni, gde su na stadionu Pod Goricom imali visoke ambicije.
Da zlo bude veće, Lalatović je oba puta kiksnuo u crnogorskom prvenstvu izgubivši mečeve najpre od Sutjeske pred svojim navijačima, a onda i od Arsenala u Tivtu istim rezultatom, po 0:1.

Posle utakmice sa Arsenalom, kako saznaje „Pobjeda“, Lalatović je podneo ostavku i uprava Budućnosti je prihvatila njegovu odluku.
Osim toga, tokom boravka u Podgorici, legendarni as Zvezde je imao nemili događaj, kada je kategorično tvrdio kako nije upućen gde se nalazi bek „plavih“ Ognjen Gašević.
Isti igrač je prema pisanjima medija imao dogovoren transfer u sofijski CSKA 1948. Ipak, posle svega je transfer pao u vodu?!
Sport.org.rs/B.S./

