Spektakl u Areni može da počne! Meč Partizana i Panatinaikosa rasprodao je najveću dvoranu na Balkanu! Trener crno-belih Željko Obradović je odredio 12 igrača za ovaj meč, a jedina promena u odnosu na meč sa Žalgirisom je povratak Alekseja Pokuševskog u sastav. Ipak, van tima ostao je Arijan Lakić, povređeni Danac Ife Lundberg i Mario Nakić.
Bivši igrač Oklahome se vraća posle pauze zog hroničnih problema sa stopalima, tačnije tabanima koji su ga mučili.
Što se Lundberga tiče, on ima priblem sa kukom, tačnije sa mišićem kod kuka. Danac je čak želeo da igra ovaj meč po svaku cenu, tražeći injekcije koje bi omogućile da istrči na parket, ali Obradović u konsultaciji sa medicinskim timom je procenuo da bi to bilo kontraproduktivno za igrača.
Crno-beli imaju veliku šansu da se eventualnom pobedom nad aktuelnim prvakom Evrope potpuno vrati u život i bude aktivan učesnik trke za plej-in i plej-of!
Sport.org.rs/B.S./