Pripreme u Marbelji – Novak Đoković u glavnom gradu Španije brani finale, u glavnom gradu Italije titulu, ali će svakako najveći izazov da sačuva krunu imati u Bulonjskoj šumi

ZA najboljeg srpskog i drugog tenisera sveta, posle eliminacije u Monte Karlu nema odmora ni za Praznik rada.

Novak Đoković nije slavio 1. maj, već je zasukao rukave u Marbelji, gde se sprema za masterse u Madridu i Rimu, koji startuju sledećeg ponedeljka, odnosno za 12 dana, dok će odbranu krune na Rolan Garosu početi 29. maja u Parizu.

Đoković je prošle godine u Španiji poražen od Endija Marija u velikom finalu, ali se zatim revanširao Škotu u Italiji i Francuskoj.

  • Radno na Svetski dan rada. Nadam se da uživate u ovom divnom danu – napisao je Novak na „Fejsbuku“.

Đoković u glavnom gradu Španije brani finale, u glavnom gradu Italije titulu, ali će svakako najveći izazov da sačuva krunu imati u Bulonjskoj šumi.

Izvor i foto Novosti

Ostavi komentar

Translate »