Bivši direktor Partizana, Ivica Iliev, tužio je klub iz Humske!

To je u razgovoru tokom gostovanja u emisiji „Nismo od juče“, otkrila Milka Forcan, član Privremenog organa srpskog vicešampiona.

Sa skoro svim domaćim bivšim fudbalerima postignut je sporazum o reprogamu duga. Jedina nova tužba koju imamo od pre nekoliko dana je od Ivice Ilieva – objavila je Forcan u pomenutoj emisiji  na jutjub kanalu crno-belih.

Međutim, u toj tužbi ima zanimljivih detalja, koji bi mogli da bace novo svetlo na transfer politiku i zarade prethodne uprave.

Photo: Dusan Milenkovic/ATAImages

Iliev ima svoje razloge i argumente za tužbu, misleći da nije dobio otkaz na način na koji je trebalo. Međutim, on je u tužbi naveo niz od 12 ili 15 igrača koji su prodati. Za koliko su došli, za koliko otišli, kao dokaz kako je bila dobra njegova transfer politika u tom period – rekla je ona u dahu.

Potom je nastavila:

– To je zanimljivo i to će morati da se otvara na sudu u narednom periodu. Jer ćemo mi morati da odgovorimo na tu tužbu. I moraće da se dokazuje onda ono što on tvrdi: za koliko je prodat koji igrač, jer su to sume koje nisu ušle u klub – istakla je Milka Forcan.

Sport.org.rs/B.S./

Ostavi komentar

Translate »