Foto: Profimedia

Partizan je remijem protiv poljske Jagjelonije (1:1) završio pripreme u Turskoj. Crno-beli se neporaženi vraćaju kućama, sa jednim trijumfom i tri remija.

Ipak, trenera Srđana Blagojevića daleko više brine kadrovska situacija. Protiv Poljaka se povredio Mihajlo Ilić, ali tu se ne završava spisak očajnih vesti.

Naime, na spisku povređenih se našao i desni bek Đurđević, koji je preskočio meč sa Jagjelonijom.

Sada je utvrđeno da je mladom defanzivcu napukla kost u stopalu. Kako je prenela poznata Instragram stranica „pbg.news“, uvek tačna po informacijama iz Humske, Đurđevića očekuje duža pauza.

Poznato je od ranije da su se tokom priprema u Turskoj povredili Marko Roganović, Nihad Mujakić, Ibrahim Zubairu, Jovan Milošević i Mihajlo Ilić, koga je zadesio peh na utakmici sa Jagjelonijom.

Stručni štab Partizana sada će morati da pronađe alternativu za poziciju desnog beka, a kao rešenja nameću se Mateja Stjepanović i Dimitrije Janković kojima to nije primarna pozicija.

Đurđević je letos stigao u Humsku iz Voždovca gde je proveo jednu sezonu, a prethodno je igrao i Radu u kojem je i ponikao.

Sport.org.rs/B.S./

Ostavi komentar

Translate »