MEČ DANA: Šta od sporta nude televizije? (16. oktobar)

Od okršaja u srpskom sportu, najvažniji je meč koji se na Marakani igra između Crvene zvezde i Čukaričkog.

Kada je košarka u pitanju, Partizan dočekuje Olimpiju u okviru ABA lige.

SATNICA

07.00 AUTOMOBILIZAM, Moto GP – Japan, trka (Sport klub 1)

8.10 TENIS, WTA Tianđin, finale (Sport kluba 1)

9.20 BICIKLIZAM, Drumsko SP: Katar (Sport klub 2)

10.30 TENIS, Masters Šangaj: Finale Mari – Bautista Agut (Sport klub 1, RTS) * ovaj meč možete gledati preko aplikacije DALJINAC

12.00 KOŠARKA, Palakanestro: Kantu – Pesaro (Sport klub 1)

12.00 FUDBAL, Primera: Alaves – Malaga (Sport klub 4)

12.30 KOŠARKA, Endesa liga: Bilbao – Barselona (Arena sport 1)

12.30 FUDBAL, Serija A: Fiorentina – Atalanta (Arena sport 4)

13.00 FUDBAL, Čempionšip: Hadersfild – Šefild Venzdej (Sport klub 2)

13.35 FUDBAL, Kineska liga: Čongoing – Liaoning (Sport klub 5)

14.00 TENIS, WTA Linc (Eurosport 1)

14.30 FUDBAL, Premijer liga: Midlzbro – Votford (Sport klub 1)

14.30 FUDBAL, Holandska liga: Nec Nijmegen – Fejnord (Sport klub 4)

15.00 FUDBAL, Superliga Srbije: Crvena zvezda – Čukarički (Arena sport 1)

15.00 FUDBAL, Serija A: Lacio – Bolonja (Arena sport 5)

15.00 FUDBAL, Serija A: Inter – Kaljari (Arena sport 4)

15.00 FUDBAL, Francuska liga: Ren – Bordo (Arena sport 5)

15.00 KOŠARKA, VTB liga: Lokomotiva Kubanj – Jenisej (Sport klub 2)

15.00 FUDBAL, Hrvatska liga: Rijeka – Osijek (Arena sport 3)

15.15 FUDBAL, Bundes liga: Majnc – Darmštat (Eurosport 2)

16.15 FUDBAL, Primera: Atletik Bilbao – Real Sosijedad (Sport klub 3)

16.30 FUDBAL, Austrijska liga: Matersburg – Austrija (Sport klub 5)

16.45 FUDBAL, Holandska liga: Den Hag – Ajaks (Sport klub 3)

17.00 FUDBAL, Premijer liga: Sautempton – Barnli (Sport klub 1)

17.00 KOŠARKA, ABA liga: Partizan – Olimpija (Arena sport 5)

17.00 FUDBAL, Hrvatska liga: Hajduk – Split (Arena sport 3)

17.00 FUDBAL, Bundes liga: Volfsburg – Lajpcig (Eurosport 2)

18.30 KOŠARKA, Endesa liga: Real Madrid – Mursija (Arena sport 5)

18.30 RUKOMET, EHF Liga šampiona: PSŽ – Flensburg (Arena sport 2)

18.30 FUDBAL, Primera: Hihon – Valensija (Sport klub 3)

19.00 NFL, Nju Ingland – Sinsinati (Sport klub 1)

19.00 NFL, Vašington – Filadelfija 19.00 NFL, Nju Ingland – Sinsinati (Sport klub 1)

19.00 KOŠARKA, ABA liga: Zadar – MZT (Arena sport 4)

20.15 AUTOMOBILIZAM, NASCAR: Kanzas Siti (Sport klub 4)

20.45 FUDBAL, Serija A: Kjevo – Milan (Arena sport 3)

21.00 FUDBAL, Argentinska liga: Boka Juniors – Sarmiento (Arena sport 5)

21.00 FUDBAL, Brazilska liga: Internasional – Flamengo (Arena sport 4)

20.45 FUDBAL, Primera: Viljareal – Selta (Sport klub 2)

22.25 NFL, Grin Bej – Dalas (Sport klub 3)

(Telegraf.rs)

Izvor

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: