Photo: Tanjug/AP Photo/Jenny Kane

Idemo iz meča u meč i trudimo se da budemo što bolji, izjavio je danas košarkaš Denvera Nikola Jokić posle pobede protiv Dalasa u NBA ligi.

Košarkaši Denvera pobedili su ranije danas na svom terenu ekipu Dalas rezultatom 142:135.

Jokić je na ovoj utakmici stigao do novog tripl-dabla učinka, pošto je zabeležio 23 poena, 21 skok i 19 asistencija. Jokić je sada na brojci od 194 tripl-dabla u karijeri.

Srpski košarkaš je prešao i brojku od 6.000 asistencija u karijeri u NBA ligi. On se trenutno nalazi na 43. mestu večne liste sa 6.011 asistencija.

„Nisam bio toliko konstantan. Po prvi put sam se vraćao iz povrede, a dešavale su se i dobre i loše utakmice, loši šutevi i izgubljene lopte. To je nešto novo za mene“, rekao je Jokić na konferenciji za medije.

„Pre povrede sam bio na vrlo visokom nivou, a posle povrede tako-tako„, dodao je srpski košarkaš.

Košarkaši Denvera se trenutno nalaze na četvrtom mestu na tabeli Zapadne konferencije NBA lige sa 46 pobeda i 28 poraza.

„Ako misliš na budućnost, nisi fokusiran na trenutni momenat. Ostalo je još osam utakmica i moramo da zauzmemo što bolju poziciju„, istakao je Jokić.

Sport.org/tanjug/J.V.

Ostavi komentar

Translate »