(AP Photo/Dave Thompson)

Kako prenose italijanski mediji, Inter je rešen da u svoje redove dovede brazilskog vezistu.

„Neroazuri“ su nadomak trofeja u domaćem prvenstvu, ali njihove partije u Ligi šampiona pozvale su na oprez i promene.

Italijani navode da u Milanu već kuju planove za letnji prelazni rok, kako bi ojačao tim. Prema pisanju „Globa„, meta je Kazemiro.

Pisalo se da je Brazilac blizu odlaska u Saudijsku Arabiju, ali bi Inter mogao da umeša prste i dođe do potpisa iskusnog fudbalera, koji će napustiti Junajted na kraju sezone.

U Interu veruju da bi upravo 34-godišnji vezista mogao da bude presudan igrač u novim uspesima kluba.

Smatraju ga liderom u svlačionici i nekog ko može biti produžena ruka Kivua na terenu, ali i nekog ko će stabilizovati vezni red i pomoći ekipi da napravi iskorak naredne sezone.

Sport.org/AP

Ostavi komentar

Translate »