Photo: Dusan Milenkovic/ATAImages

Košarkaši Partizana uveliko se pripremaju za start nove sezone, a srpski i regionalni šampion će od 11. do 13. septembra ugostiti rivale na turniru AdmiralBet Open Air koji će biti održan na Stadionu Tašmajdan i u Hali „Aleksandar Nikolić“.

Osim crno-belih, na ovom turniru će učestvovati Zenit iz Sankt Peterburga i solunski PAOK, Grci podsetimo važe za bratski klub „parnog valjka“.

Izabranici Željka Obradovića će najpre u četvrtak 11. septembra od 18.45 časova na Tašmajdanu ugostiti „braću“ iz Soluna, a dan kasnije, grčki crno-beli u hali „Aleksandar Nikolić“ od 19 časova igraju protiv ruske ekipe.

Potom, u subotu, 13. septembra Partizan se sastaje sa Zenitom, takođe od 19 časova u „Pioniru“.

Kako se navodi na sajtu kluba iz Humske, slobodna prodaja ulaznica za AdmiralBet Open Air počinje u sredu od 15 časova, vršiće se preko sajta efinity.rs i na Efinity prodajnim mestima.

Objavljene su i cene ulaznica, koje možete da vidite gore na društvenim mrežama.

Sport.org.rs/B.S./

Ostavi komentar

Translate »