Bogdan Bogdanović je trejdovan iz Atlante u Los Anđeles Kliperse, a nakon što su se navijači oglasili, nezadovoljni takvim potezom kluba, konačno je i Bogi putem društvenih mreža poslao svima emotivnu poruku na rastanku.

– Neverovatnih pet godina! Vaša strast i podrška uvek su iz mene izvlačili najbolje na terenu. Neizmerno sam zahvalan na ovom nezaboravnom iskustvu. Svaka čast vama, navijači Hoksa!

Posebno hvala mojim saigračima, trenerima (poseban pozdrav za Taku), ekipi zaduženoj za opremu (pozdrav za Tima), stručnom štabu, obezbeđenju, kuvarima i celoj Atlanta Hawks organizaciji koja je imala ogroman uticaj na moj razvoj — i kao igrača i kao osobe. Hvala vam na svoj ljubavi i podršci koju ste pružili meni i mojoj porodici!

Bogi 13 ostaje u Atlanti dok započinjem ovo novo poglavlje svog puta.

Do sledećeg puta! Bilo je stvarno nezaboravno.

Bogi Out, napisao je Bogdanović na društvenim mrežama.

Sport.org.rs/O.J./

Ostavi komentar

Translate »